Published On: 9 Nëntor, 2016

Gruaja e Trump, Melanie: Dikur pozonte nudo sot është Zonja e Parë (Foto+18)

Melanie Trump është bashkëshortja e Donald Trump dhe automatikisht, Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara.

Ajo do të hyjë në histori si e para zonjë e cila ka pozuar nudo për kopertinat e shumë revistave.

Slloveno-amerikania, Melanie e ka kaluar pjesën më të madhe të jetës si modele.

melanie-6melanie-5melanie-3melanie-2melania-trump-tease-today-160719_8f814d49b6f2861f2c771eb60b45bcd9.today-inline-large-780x439melania-1
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...