Published On: 7 Janar, 2016

Gruaja e Ramushit, Anita vjen më seksi se kurrë (Foto)

Anita Mucaj ka qenë fytyra dhe modelja e dizajneres Yklla Brada. Në fustanin e dizajnuar nga Yllka, Anita duket shumë seksi…sikurse nuk ka bërë kurrë fëmijë. Anita. Gruaja e liderit të AAK’së ka tre fëmijë.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...