Published On: 6 Gusht, 2016

Gruaja e mbytur në Shkup dyshohet se u godit nga rrufeja (Foto 18+)

Fotografia shokuese e një trupit të një gruaje vjen nga Liqeni i Smikovcit.

Sipas Tetova1, gruaja dyshohet se është goditur nga rrufeja.

Ndërkaq, po ashtu dyshohet se viktima është nëna që kishte bërë apel për ndihmë, pasi vetura e saj po fundosej dhe ajo me vete kishte edhe dy fëmijët e saj.

Autoritetet maqedonase akoma nuk kanë konfirmuar vdekjen e kësaj qytetareje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...