Published On: 24 Qershor, 2016

Gropa me ujë nuk ishte i vetmi vend i rrezikshëm për banorët e Kolovicës (Foto)

Fshatrat dhe periferitë në të shumtën e rasteve lihen pas dore nga qeverisja lokale dhe ajo qendrore, ashtu siç është duke ndodhur edhe me një pjesë të banorëve të Kolovicës, në Prishtinë.

Ura e improvizuar nga ana e banorëve mbi lumin Prishtevk, paraqet rrezik për këta banorë.

e5

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...