Published On: 10 Shkurt, 2016

Griezmann: Chelsea? Nuk shkoj askund!

  • Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann, i ka përgënjeshtruar njoftimet se do të shkojë te Chelsea në fund të sezonit.

Francezi po kalon formë të mirë këtë sezon dhe ka shënuar 19 gola në të gjitha garat me ekipin e Diego Simeones.

Kjo ka bërë që klube të ndryshme t’i kërkojnë shërbimet e tij, mes tyre edhe Blutë.

“Jam mirë këtu, jam i relaksuar. Dua të vazhdoj këtu dhe mendoj se klubi nuk e ka në plan që të më shesë, prandaj nuk po shkoj askund”, ka thënë Griezmann.

Megjithatë, jemi mësuar në të kaluarën që Atletico i shet lojtarët kryesorë kur merr oferta të mira, prandaj pritet të shihet se çfarë do të ndodhë me të

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...