Published On: 17 Qershor, 2017

Greta dhe Genci: Nuk ka dashni më të madhe se kjo e jona (Video)

Dyshja e njohur Greta Koçi dhe Genc Prelvukaj sapo kanë publikuar bashkëpunim e tyre të ri. Kënga mbanë titull “Nuk ka dashni” me tekst nga vet reperi derisa për këngën është përkujdesur United Records. /shqiperiaime.al

Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...