Published On: 1 Shkurt, 2016

Gratë në SHBA po fusin kanabis në vaginë: Ja pse

Një kapsulë revolucionare ka nisur të përdoret nga femrat në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Pilula e vogël sa një tampo është pjesë e një trendi të çuditshëm, që mendohet se ndalon dhimbjet menstruale.

Pilula Foria Relief përmban kanabis dhe gjalp kakaoje.

Krijuesit e saj thonë se ajo thjesht relakson muskujt dhe dhimbjen, por nuk ju drogon.

Më herët kompania pati hedhur në treg një lubrifikant me kanabis, për të shtuar kënaqësinë seksuale.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...