Published On: 29 Prill, 2017

Graniti po, Shkodrani jo (Foto)

  • Tottenham dhe Arsenal do të përballen të dielën, nga ora 17:30, në kuadër të xhiros së 34-të të Premierligës

Goal.com ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express. Në këtë takim, Granit Xhaka do të luajë nga minuta e parë.

Kurse, mbrojtësi shqiptar, Shkodran Mustafi do të mungoj në këtë takim për shkak të lëndimit. /Express/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...