Published On: 30 Tetor, 2016

Granit Xhaka: Nuk e ke idenë sa më mungon vëlla

Granit Xhakës po i mungon shumë vëllai i tij Taulanti.

Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka po e ndjen mungesën e vëllait të tij të madh, Taulant Xhaka.

Ai madje tregon që idoli dhe lojtari i tij më i preferuar është pikërisht vëllai i tij.

“Nuk e ke idenë sa më mungon vëlla. Kaq larg në realitet, kaq afër zemrës. Disa duhet të presin gjithë jetën për të takuar lojtarin e tyre të preferuar. I imi është vëllai im”, shkruan Taulanti në Facebook.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...