Published On: 6 Korrik, 2017

Granit Xhaka i jep fund beqarisë (FOTO)

Futbollisti i njohur Granit Xhaka, ka marrë pak kohë jashtë sezonit për tu martuar me të dashurën e tij Leonita Lekaj.

Xhaka i ka propozuar të Leonitës në muajin qershor dhe vetëm pak javë më pas kurorëzoi lidhjen e tij në martesë.

Nuk ka asnjë detaj nga dasma pasi ceremonia ka qenë shumë private. Lajmi është bërë i ditur nga vetë futbollisti me anë të një postimi në Instagram.

Ai ka ndarë 3 foto të dasmës së tij me fansat dhe shkruan: “Mr&Mrs.”

 

Kuvendi i Gjilanit miratoi emrimin e rrugës: "Mërgimtarët e Gjilanit" në shenjë nderimi e falënderimi për kontributin e juaj për Lirinë, Pavarësin dhe Republikën! #Mirësevini n'shpi!
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...