Published On: 11 Qershor, 2016

Granit Xhaka e veshë fanellën e Shqipërisë (Foto)

Graniti veshë fanellën e Shqipërisë që e mbajti Taulanti (Foto)

Granit dhe Taulant Xhaka kanë ndërruar fanellat pas ndeshjes ku fituese doli Zvicra.

Graniti ishte një ndnër më të mirët për Zvicrwn, ndërsa edhe Taulanti kishe paraqitje solide.

Kjo ishte ndeshje e parë që dy vëllezër luajnë kundër njëri tjetrit në një kampionat evropian.

Ndeshjen e ardhshme e Shqipërisë është ndaj Francës. /Telegrafi/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...