Published On: 6 Korrik, 2016

Granit Xhaka dhe e dashura shfaqen me rroba banjo, kush ua bëri foton? (Foto)

Granit Xhaka është duke i shijuar pushimet me të dashurën

Mesfushori i ‘Top Gjinjve’, Granit Xhaka, është duke i shijuar pushimet me të dashurën
e tij para se të rikthehet në Londër te Arsenali.

Ai së fundmi ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet i shtrirë me të dashurën e tij, Leonitën, e cila shfaqet me të brendshme.

Foton besohet ta ketë bërë vëllai i Leonitës, i cili gjendet me çiftin në pushime. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...