Published On: 23 Qershor, 2016

Granit Xhaka bën lëmsh rrjetet sociale, bën vëlla edhe kushëririn

Një postim i Granit Xhakës në rrjetet sociale ka krijuar sot shumë pështjellim dhe ka bërë që natyrshëm të lindë pyetja: Sa është numri i vëllezërve Xhaka?

Granit Xhaka hodhi një foto ku shfaqeshin ai me fanellën e Zvicrës, Taulanti me fanellën e Shqipërisë dhe Agon Xhaka me fanellën e Kosovës.

13510831_509041219302818_6593202137485148171_n

“Tre vëllezër, tre shtete. Krenar”, ishte mesazhi i mesfushorit shqiptar që luan për Zvicrën.

LEXO:  Gjesti emocionues i kombëtares, futbollistët i dhurojnë çaste lumturie invalidit

Ky postim ka bërë lëmsh rrjetet sociale, ku shumë tifozë nuk e dinin që Agon Xhaka, ndonëse cilësohet si vëlla nga Graniti dhe Taulanti, është thjesht kushëriri i parë i tyre.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...