Published On: 25 Prill, 2017

Grafite raciste, bëjnë kryqe te dera e xhamisë në Gostivar

Disa persona të panjohur kanë bërë grafite raciste në Xhaminë e Sahatit. Siç njofton policia, personat e panjohur kanë bërë kryqe tek një sandëk në Xhami me dimensione 50 cenimtere me ngjyrë të kuqe.

Policia ka fotodokumentuar kryqet dhe ka marrë masa për zbardhjen e rastit. /TetovaSot/

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...