Published On: 7 Janar, 2016

Grafite për mafiozin kryeparlamentarin “Kadri Montana” (FOTO)

  • Pas grafiteve të dedikuara presidentes së vendit Atifete Jahjaga me mesazhe seksiste e që nxiti reagimet e shoqërisë dhe krerëve institucional, në sheshet e Prishtinës janë parë disa grafitë të reja të cilat për personazh kanë kreun e Kuvendit, Kadri Veseli.

Në grafitë është shfaqurVeseli duke qëndruar i ulur, ndërsa në mesazhin e bashkangjitur këtij grafiti shkruan: “From OWL chilli 98-99 with love Dr. Kadri Montana”.
Ndryshe, Toni Montana njihet si udhëheqës i mafies më të madhe në Itali./KosovaPress

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...