Published On: 23 Prill, 2016

Grafite kundër kryeministrit, ‘kërkohet’ për krime e korrupsion(Foto)

Një grafit i ri është shfaqur sot kundër Kryeministrit Isa Mustafa.

Thuhet se Mustafa, i pari i Qeverisë është në ‘kërkim’ për shumë krime përfshirë për korrupsion dhe seksizëm.

Grafiti shpërfaq portretin e Mustafës me mbishkrimin ‘Wanted’ si dhe me mesazhet “seksist, i korruptuar dhe shumë të tjera”.
kk-620x396

A 5
Loading...
 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. Mehmet says:

    Ky njeri asht turpi i kombit shqiptar Ky asht aje njeti qe ika shtepijat ne Hamburg ky njeri nuk emeriton tejet ne pozit mA por ne Burg duhet Te mvyllet isabiriqenit thaqdaqiqi kadri shiku garbovc shiku xhavit shiku ramush haraqi Rexhep selimi Ismet Beqiri Selim selimi dhe biznis meni hajdut kelmendi e shum hejna tjer keta Jan gjith vllazen per nga hajnija keta Jan turpi i popllit Te Ks keta Jan berllogat e bagtive keta Jan sikur gomari i ngodhur

    Përgjigjiuni
    Pelqej(1) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...