Published On: 8 Janar, 2016

Grafit i ri në Pejë, Veseli, Thaçi e Mustafa krahasohen me nazistët

Pas grafiteve për presidenten e Kosovës, Atifete Jahjaga, dhe për kryeparlamentarin Kadri Veseli, në Pejë, në orët e vona të së enjtes janë parë edhe grafite të “treshes” Kadri Veseli – Hashim Thaçi – Isa Mustafa.
Grafiti është bërë në rrugën “Isa Dema” në qytetin e Pejës.

Nën grafitin Veseli-Thaçi-Mustafa shkruan “Inglourious Basterds”. Ky është titulli i një filmi të realizuar në vitin 2009, me rol kryesor aktorin e famshëm Brad Pitt. Në këtë film ai së bashku me një grup ushtarësh hebrenj bëhen bashkë për të kryer krime ndaj nazistëve.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...