Published On: 12 Maj, 2016

Graçanicë, një serbe rrëmbehet nga persona të panjohur

Graçanicë, një serbe rrëmbehet nga persona të panjohur

Dje pasdite në Graçanicë, persona të panjohur me një veturë të tipit  “Audi” u përpoqën ta rrëmbenin një vajzë serbe, raporton Tanjug, transmeton Indeksonline.

Sipas babait të saj, Sllavisha Niçiq, incidenti ka ndodhur në dalje të Graçanicës, në rrugën kryesore Prishtinë-Gjilan. Babai i saj ka thënë se nga stresi që ka përjetuar ka marr ndihëm në Qendrën e Shëndetit në Graçanicë.

Incidenti u dënua nga kryetari i Graçanicës Vladeta Kostiq, i cili vuri në përgjegjësi Policinë e Kosovës, që sipas tij,  janë përgjegjës për ruajtjen e rendit dhe qetësisë publike./Indeksonline/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...