Published On: 1 Shtator, 2016

Grabovci tenton ta përqafoj Brovinën, kjo e fundit e shtyen atë

“Ajo është idiote”. Kjo fjalë që doli dje në media nga goja e Adem Grabovcit për kolegen e tij partiake Flora Brovina, duket se e ka hidhëruar këtë të fundit.

Deputetja më e vjetër e Kuvendit hidhërimin e saj e ka paraqitur sot në seancë, ku nuk u ul në rreshtin ku ulej zakonisht si deputete e PDK-së.

Brovina preferoi që t’u bashkëngjitet ulëseve të deputetëve të pavarur Shaip Muja, Gëzim Kelmendi, Margarita Kadriu dhe Ramiz Kelmendi.

Ish-shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së sot ka dashur të pajtohet me Brovinën duke e përqafuar atë pak para se të fillojë seanca.

Por përqafimet e Grabovcit duken mos të jenë të mirëseardhura për Brovinën pasi që në filmimin që ka kapur kamera e KosovaPress shihet se si ajo ia shtyn dorën atij sikur mos të dojë që ta përqafojë.

E në këtë moment nuk e ka lënë pa marrë pjesë edhe deputetja Ganimete Musliu. Madje në fytyrën e saj shihet ajo teksa mundohet që t’i pajtojë Grabovcin me Brovinën.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...