Published On: 17 Shkurt, 2016

Grabitje në Tiranë, e rrahin dhe i marrin 10 mijë euro

Ka qenë ora 07;05 e mëngjesit, kur disa persona me maska goditën me grushte shtetasin me inicialet A. D. për t’i marrë 10 mijë euro, në zonën e Xhamllikut, në Tiranë.

Dyshohet se autorët janë larguar me një makinë tip “Golf”.

Shtetasi A. D. ndodhej në rrugën “Ali Baushi” në banesën e shtetasit E. T. për të tërhequr 10 mijë euro, të cilat ia kishte dhënë borxh para disa kohësh.

Pak caste, pasi ka dalë nga banesa e shtetasit E. T., personat e maskuar i kanë marrë paratë me dhunë.

Pas marrjes së njoftimit policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje , janë ngritur pika kontrolli, si dhe është bërë i mundur identifikimi i targës së automjetit që dyshohet se kanë lëvizur autorët.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...