Published On: 18 Janar, 2016

Grabitje me maska në një tjetër supermarket

Pas grabitjes me maska të një supermarketi në rrugën Lezhë-Laç, një tjetër grabitje me maska ka ndodhur sot pasdite në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në Urën e Mifolit, në një supermarket në pronësi të shtetasit me inicialet I.N.

Nën kërcënimin e armës, tre persona kanë hyrë brenda supermarketit dhe ka grabitur 500 mijë lekë të vjetra, aq sa ishte xhiroja ditore.

Ata janë larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes. Policia mbërriti në vendngjarje dhe ka ngritur postblloqe në rrugë për kapjen e tyre./LAPSI.AL/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...