Published On: 16 Dhjetor, 2015

Grabitje me armë në Prishtinë

Dje në mbrëmje, në Prishtinë është raportuar se një person nën kërcënimin e armës ka kryer një grabitje.

Grabitja, sipas raportit policor, është kryer në një objekt të lojërave të fatit ku grabitësi ka marrë një shumë prej 1,170 eurosh. Më pas ai është larguar në drejtim të panjohur.

Policia ka kryer hetimet dhe është në kërkim të personave të dyshuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...