Published On: 27 Nëntor, 2016

Grabitet pika e karburantit në Lezhë. Dy grabitësit masakrojnë rojen

Një karburant u grabit gjatë natës në rrugën Lezhë -Shkodër afër Dajçit. Dy persona të armatosur me automatik kanë marrë xhiron ditore, rreth 1 milion lekë dhe 200 euro. Por më parë ata janë përleshur me rojen, të cilin e kanë goditur me levë dhe qytën e automatikut duke e lënë pa ndjenja. Lek përkeqi u dërgua në urgjencën e qytetit. Policia dyshon se autorët janë banorë të zonës. /Lapsi.al

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...