Published On: 8 Prill, 2016

Gostivar, dhëndri kidnapon ish nusen me të cilin ishin ndarë

Të enjten pas orës 20, në stacionin policor në Gostivar M.U. (50) nga Gostivari ka denoncuar se të njëjtën ditë në ora 19 e 10 minuta vajza e saj I.U. (28 ) është grabitur nga B.R. nga fshati Balin Doll , me të cilin më herët ka bashkëjetuar në lidhje jashtëmartesore (si shumë shqiptarë tjerë), por para disa muajve është kthyer në shtëpi për shkak të mosmarrëveshjeve, transmeton “Lajm”.

Deri sa I.U. ka qenë në shitore, është pritur nga B.R. i cili me përdorim të forcës e ka dërguar në drejtim të panjohur. Rreth orës 19 e 30 B.R. i është paraqitur vjehrrës (jozyrtare) M.U. dhe i ka thënë se ai ek grabitur vajzën e saj dhe nuk ka ndërmend ta kthejë. Policia njofton se është duke ndërmarrë masa për ndriçimin e rastit.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...