Published On: 20 Shtator, 2017

Goretzka: Transferohem vetëm te këto dy skuadra

  • Leon Goretzka ka treguar se ku dëshiron të transferohet në verën e vitit 2018

Mesfushori gjerman, Leon Goretzka ka kontratë me Schalken vetëm deri më 30 qershor të vitit 2018.

Për të interesim kanë shprehur shumë skuadra, por ai ka ndarë mendjen dhe ka përzgjedhur se ku dëshiron të luajë.

Sipas Mundo Deportivo, Goretzka ia ka bërë të qartë agjentit të tij se dëshiron vetëm Barcelonën ose Bayern Munichun, ose në të kundërtën e vazhdon kontratën.

Të dy këto skuadra gjatë verës së kaluar tentuan transferimin e gjermanit. /Express/

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/sport/goretzka-transferohem-vetem-te-keto-dy-skuadra-436841/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...