Published On: 4 Tetor, 2016

Goli i Xhakës më i miri i muajit shtator (Video)

Tifozët e Arsenalit kanë zgjedhur golin e Granit Xhakës si më të mirin e muajit shtator

Goli i jashtëzakonshëm i Granit Xhakës kundër Hull Cityt, është votuar si më i miri i Arsenalit në muajin shtator.

Xhaka ka shënuar nga rreth 30 metra, duke mos i dhënë asnjë konkurrencë portierit kundërshtar.

Ai ka fituar 46 për qind të votave, për dallim nga Laurent Koscielny që mori 42 për qind dhe Thel Walcott vetëm 12 për qind. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...