Published On: 27 Qershor, 2016

Golem, vajza del nudo në mes të plazhit, habiten të gjithë pushuesit (FOTO)

Një skenë që rrallë ndodh, të paktën në Golem, është parë sot nga sytë e dhjetra pushuesve.
Një çift i cili sipas dëshmitarëve, ishte shqiptar, kanë marrë një shezllon si shumë qytetarë të tjerë.

Por habia ka ndodhur kur vajza pasi është zhveshur, nuk ka patur asgjë sipër dhe ka qëndruar topless gjatë gjithë kohës.

Fotot janë publikuar nga portali Jetaoshqef.

Duke parë së fundmi, se këto dukuri po shtohen përherë e më tepër në Shqipëri, mos ndoshta ka ardhur koha që edhe tek ne të ketë plazhe nudo?

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...