Published On: 23 Janar, 2016

Goditet një veturë nga treni në Gllogovc të Lipjanit

  • Një veturë e cila ka qenë duke e kaluar hekurudhën është goditur sot nga treni në fshatin Gllogovc të Lipjanit.

Dëshmitarët kanë thënë për LipjaniNeës se disa pasagjerë që kanë qenë në veturë janë lënduar rëndë. Ndërsa vetura e tipit Golf 6 ka pësuar dëmtime të mëdha.

Po ashtu dëshmitarët e kësaj skene kanë thënë se fillimisht është dukur se treni po e zvogëlon shpejtësinë, por më pastaj ka vazhduar dhe ka goditur makinën.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...