Published On: 14 Qershor, 2016

Godet Prishtina, transferon tre ish lojtarët të Kombëtares (Foto)

Skuadra e Prishtinës ka bërë goditjen e radhës. Fituesi i Kupës së Kosovës ka transferuar në radhët e saja Armend Dallku, Debatik Curri, Ahmed Jonuzi ….

Prishtina, fituesi i Kupës së Kosovës, ka bërë një goditje të madhe. Bardh e kaltrit kanë transferuar  tre ish lojtarët të Kombëtares: Armend Dallku, Debatik Curri, Ahmed Jonuzi.

Përveç kësaj treshe, Prishtina ka angazhuar edhe Liridon Leci, Lorik Maxhuni, Mergim Pefqeli, përcjell Express.

Kurse, ka vazhduar kontratën me Gentrit Begolli, kurse nga Akademia e klubit, janë promovuar Dardan Sekiraqa dhe Rilind Gerbeshi. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...