Published On: 7 Prill, 2016

Godet Paloka Braçen, e ky e fyen Berishën qen i madh! Kërcënime, fyerje pa pushim (Video)

  • Sherr mes Erjon Braçes, Berishës dhe katër deputetëve opozitarë
  • Fjalori “perlë” në Kuvend: Qen i madh, këlysh…kone, plak, rrugaç

LEXONI edhe:

http://www.shqiptari.eu/perplasja-ne-kuvendin-e-shqiperise-brace-berisha-ja-cfare-ndodhi-sot-video-foto/

http://www.shqiptari.eu/seks-skandali-3-i-pergjimeve-erotike-te-ermira-mehmetit-koco-kokedhima-i-dhuron-apartament-ne-himare-2/

http://www.shqiptari.eu/enciklopedia-gjermane-trojet-etnike-shqiptare-91-400-km2/

 

  • Fjalori “perlë” në Kuvend: Qen i madh, këlysh…kone, plak, rrugaç…
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...