Published On: 27 Janar, 2016

Godet me shkop babanë invalid, arrestohet 21-vjeçari

  • Një 21 vjeçar shqiptar është arrestuar në flagrancë nga policia italiane, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij invalid.

Sipas mediave italiane, ngjarja ka ndodhur në Jesi, një qytezë pranë Ankonës, ndërsa kanë qenë karabinierët ata që kanë shkuar në apartamentin e 45-vjeçarit K.G., i cili me lot në sy kishte njoftuar për dhunën nga djali.

I plagosuri ka treguar për punonjësit e policisë se i biri e kishte goditur me një shkop druri dhe më pas ishte larguar pasi i kishte marrë kartën e kreditit.

45-vjeçari është dërguar në spital për të marrë dhe mjekimet e nevojshme mjekësore, nga ku raportohet se i nevojiten rreth 10 ditë pushim.

Nga ana e saj policia është vënë në ndjekje të të riut shqiptar dhe ka arritur ta arrestojë disa kilometra larg me akuzën e dhunës në familje.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...