Published On: 22 Prill, 2016

Godet fort Dardan Molliqaj: Ramushi nuk është i ditur për postin e Kryeministrit

Sekretari organizativ i VV’së, Dardan Molliqaj ka folur për problemet me AAK’në dhe Ramush Haradinajn.

Ai duke folur për televizionin publik tha se Ramush Haradinaj nuk mund ti prijë listës së “Alternativës” pasi nuk ka pastërtinë e as diturinë për ta rrëzuar siç e quan ai regjimin.

Molliqaj tha se VV nuk ka mundur ta gënjejë Haradianjn se do t’ia jap postin e kryeministrit siç e ka mashtruar PDK-ja dhe Hashim Thaçi.

 
Displaying 1 Comments
Have Your Say
  1. I dituri thotë:

    Hera e pare po pajtohem me ty oj lop komuniste. Ramushi eshte i paditur, por edhe komplet vvceja jeni edhe ma te paditur sepse krejt keni lladika trakit. Shpend tullumi …ka kry shkolll, por eshte tullum….ai mashtroeht me dy krah t’pules…KAQIKA dmth…..qaq. Albini eshte psikodebill qe e kamkry Elektron me krejt 10-tshe..por nuk punon si ilimnzhinjer por si filozof komunist …dmth looooop. Totalllll.

    Përgjigjiuni
    Pelqej(2) Nuk Pelqej(0)

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...