Published On: 14 Nëntor, 2016

“Goal”: Messi i hapur për kontratë të re me Barçën

Mediumi i njohur sportiv “Goal” ka hedhur poshtë raportimet e “Marcas” se Lionel Messi ka refuzuar bisedimet për vazhdimin e kontratës me Barcelonën.

Sot u raportua se argjentinasi ka refuzuar negociatat për kontratë të re, por “Goal” raporton në burime të afërta me lojtarin se refuzimi i kontratës nuk është i vërtetë, transmeton koha.net.

Sipas këtij raportimi të ri, Barça ka si synim parësor mbajtjen e Messit deri në fund të karrierës dhe futbollisti mezi pret të arrijë marrëveshje të re.

A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...