Published On: 22 Prill, 2017

Gjyste Vulaj rrëfen dyshimet tek Ermali: Mendoja se bashkëshorti më tradhtonte

Dyshoja se kishte diçka”, kështu e nis historinë për bashkëshortin e saj Sokolin, Gjyste Vulaj.

Këngëtarja ka treguar në “Xing me Ermalin” se disa kohë më parë ishte një periudhë që dyshonte për bashkëshortin.

“Sokoli hyri në dush dhe unë i mora telefonin. Ra zilja, e hapa dhe prisja të fliste personi tjetër. Ishte mashkull”, tregon Vulaj gjatë intervistës me Ermal Mamaqin, ndërsa nuk e fsheh faktin se është xheloze për partnerin e saj, me të cilin është celebruar në martesë që në moshën 16 vjeçare.
A 5
Loading...
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Loading...