Published On: 13 Prill, 2016

Gjyqtari dëmtoi rëndë Barcelonën

  • Barcelona është dëmtuar nga gjyqtari Rizzoli.

Barcelonës i është mohuar një penallti e pastër në fund të ndeshjes kur Diego Godin e ka prekur topin me dorë.

Edhe pse shihej shumë qartë se Godin e preku topin, gjyqtari i takimit Nicola Rizzoli nuk akordoi penallti dhe kështu Barcelona u mposht 2:0 dhe u eliminua nga Liga e Kampionëve. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...