Published On: 22 Gusht, 2016

Gjykata lë në burg babain që përdhunoi vajzën e tij në Dibër

Gjykata e Dibrës ka lënë në burg Guri Përgjegjin, babin që përdhunoi vajzën e tij 15-vjeçare.

Ngjarja ndodhi dy ditë më parë, ku Përgjegji me vajzën e tij po ktheheshin nga Dibra për në fshatin e tyre në Kastriot.

Pasi kanë zbritur nga furgoni i linjës, ai e ka future vajzën e tij në pyllin që gjendet aty afër dhe e ka përdhunuar.

Pas ngjarjes, Përgjegji është denoncuar në polici nga 15-vjeçarja, ku më pas ai është arrestuar. /GazetaExpress/
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...