Published On: 19 Tetor, 2016

Gjuha vulgare e Ramës në emision, Hafizi: S’kemi kryeministër

Mimoza Hafizi ka reaguar ndaj deklaratës së mbrëmshme të Kryeministrit Edi Rama në emisionin “Studio e hapur” në News 24. Fjalët e tij nuk më ofendojnë vetëm mua por të gjithë ata që ende e marrin Ramën për Kryeministër tha ajo.

Reagimi në facebook i Hafizit

Të gjithë ata që janë lënduar mbrëmë nga gjuha vulgare e kryeministrit ndaj meje, dua t’i siguroj se përgjigjen do ia kthej nesër, nga foltorja e Parlamentit.
Por jam e bindur se sjellja e këtij njeriu që nuk e di apo harron se është kryeministër, nuk më cënon vetëm mua, por edhe ty, ju, edhe të gjithë ata që ende e dinë dhe e marrin për kryeministër.

Çfarë tha Rama për Hafizin

Për Ben Blushin edhe mund të shpenzonim pak kohë se i ka bërë nja tre romane. Por Mimozën le ta lëmë të hajë përsheshin në partinë e Blushit dhe të mos merremi me këtë temë, ju lutem.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...