Published On: 14 Shtator, 2016

Gjoba vetëm për qytetarët, ja si kalon shoferi i ministrit Tahiri…(Video)

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit policia rrugore në të gjithë vendin ka vendosur 943 gjoba ndaj qytetarëve për mosvendosje të rripit të sigurimit.

Gjoba për këtë shkelje, me ndryshimet e reja rrugore shkon deri në 15 mijë lekë të reja.

Por ndërkohë, shoferi dhe truproja e ministrit të Brendshëm, Saimir Tahiri, lëvizin pa rrip sigurimi dhe askush nuk i gjobit.

“Lapsi.al” sjell një video ku shihen qartë shoferi dhe truproja i Tahirit, pa rrip sigurimi. Në makinë ndodhej edhe ministri, i cili ndoshta ishte edhe vetë pa rrip sigurimi.

Ironia është se video është filmuar sot kur ministri po shkonte në një aktivitet që do të fliste pikërisht për gjobat.

Shihni pamjet!

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...