Published On: 21 Maj, 2016

Gjithëçka gati para meçit më të madh të një boksieri shqiptar, Arnold Gjergjaj dhe David Haye

 

Kështu duket O2 Arena në këto çaste, e gatshme për sonte. Do të kthehemi prapë këtu në ora 17:30.

Meçi I Arnold Gjergjaj dhe David Haye fillon nga ora 21:45 me kohë angleze, ndërsa me kohë europiane nga ora 22:45.

Ju përshendes nga vendi i ngjarjes
Artan Verbica

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...