Published On: 25 Janar, 2016

Gjiganti evropian 50 milionë euro për Mustafin

Bayern Munich është gati të bëjë çmendurinë për Mustafin.

Bayern Munich është në kërkim të një mbrojtësi, pasi Jerome Boateng është i lënduar deh do të mungoj për 3 muaj.

Mediat në gjermani shkruajnë se Guardiola dëshiron të përforcohet gjatë këtij afati dhe dëshira e tij është mbrojtësi i Valencias, Shkodran Mustafi.

Bayern për shërbimet e shqiptarit është i gatshëm të ofrojë 50 milionë euro, me çka do të bëhej mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të Bundesligas. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...