Published On: 26 Qershor, 2016

Gjermania tregon dhëmbët – kualifikohet në çerekfinale (Video)

Gjermania është çerekfinalisti i pestë i Euro 2016, pasi eliminoi Sllovakinë në 1/8 e finales, duke e mposhtur me rezultat 3:0

Gjermania e Joachim Low, është kualifikuar në çerekfinale të Euro 2016, pasi eliminoi me shumë lehtësi Sllovakinë – duke e mposhtur me rezultat 3:0.

Golat për gjermanët i shënuan Jerome Boateng, Mario Gomez dhe Julian Draxler.

Gjermania është çerekfinalisti i pestë në këtë Evropian, pas Portugalisë, Polonisë, Uellsit dhe Francës. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...