Published On: 2 Korrik, 2016

Gjermania – Italia, formacionet (Foto)

  • Gjermania dhe Italia përballen sonte, nga ora 21:00, në çerekfinalen e Euro 2016.

E përditshmja sportive katalune, Mundo Deportivo, ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave.

Edhe në këtë takim Shkodran Mustafi nuk pritet të jetë në formacionin bazë të Gjermanisë.

Itali – Gjermani do të zhvillohet në Bordeaux dhe do të fillojë në ora 21:00. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...