Published On: 21 Qershor, 2016

Gjermania fiton por nuk i vlen Shqipërisë (VIDEO+FOTO)

Është mbyllur 0-1ndeshja mes Irlandës se Veriut dhe Gjermanise. Krenaria gjermane për t’u rikthyer ajo skuadër që u shpall Kampione Bote është shumë e madhe ashtu si dhe rastet që kishin për shënim.

Fati dhe shtyllat nuk ishin me djemtë e trajnerit Löw pasi spektakolarë ishin padyshim. Një gol i Mario Gomez nuk i mjaftonte Shqiperise, e cila shpreson ende ne kualifikim. /Opozita.com/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...