Published On: 27 Korrik, 2016

Gjermani, shpërthim në Zindorf në Bavarinë veriore

Sipas transmetuesve të bazuar në Mynih, shpërthimi është raportuar të ketë ndodhur pranë një zyre emigracioni në në qytetin gjerman të Zirndorf, afër Nuremberg.

Shpërthimi thuhet se ka ndodhur në qytetin e Zindorf në Bavarinë veriore. Bayerischer Rundfunk raporton se një valixhe e mbushur me kanaçe të ndryshme shpërtheu rreth 200 metra larg nga qendra e refugjatëve.

Ende nuk dihen shkaqet e shpërthimit. Dëshmitarët okularë kanë treguar se kanë dëgjuar një zhurmë të madhe dhe se kanë parë një valixhe duke u djegur.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...