Published On: 24 Dhjetor, 2015
Bota |

Gjermani: Një polic therret me thikë, një tjetër plagoset rëndë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në stacionin e trenave të qytetit gjerman, Herborner.

Një polic 46 vjeçar ka vdekur si pasojë e plagëve të marra nga thika e një 27 vjeçari. Drama ka ndodhur sot në mëngjes rreth orës 7.00, e enjte, kur polici kërkoi kontrollimin e tij, njofton mittelhessen.de, përcjell Bota sot.

Një polic tjetër dhe agresori kanë mbetur të plagosur rëndë. Akoma nuk jepen informacione për identitetin e agresorit dhe motivet e sulmit.

Agresori ka qenë sipas dëshmive të policisë i alkoolizuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...