Published On: 2 Korrik, 2016

Gjermani – Itali, ja kë favorizojnë bastoret (Foto)

Gjermania dhe Italia do të përballen, sot nga ora 21:00, në kuadër të çerekfinales në Euro 2016
Gjermania shihet favorit absolut në përballjen me Italinë sipas bastoreve sportive, shkruan Gazeta Express.

Fitorja e Gjermanisë ka kuotën 2.32 euro, derisa fitorja e Italisë është kotuar me koeficientin 3.80. Ndërsa, Barazimi ka kuotën 3.03. /Express

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...