Published On: 31 Gusht, 2016
Bota |

Gjermanët në panik: Evakuohet terminali i aeroportit të Frankfurtit pas alarmit për bombë (Foto)

Disa terminale në aeroportin e Frankfurtit janë evakuuar, pas kërcënimit se është vënë një bombë, raporton “Bild”.

Policia gjermane ka dalë në vendin e ngjarjes, derisa pasagjerët po vrapojnë drejt dyerve duke u strehuar në vende më të sigurta, transmeton Telegrafi.

 Sigurimi i aeroportit është duke i drejtuar pasagjerët drejt portave dalëse të terminaleve “A” dhe “Z”, ndërkaq stafi i aeroportit është duke lutur të gjithë civilët të largohen nga vendet që po konsiderohen si të rrezikshme.
 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...