Published On: 7 Janar, 2016

Gjendja sot pranë Bregut të Lumit në Tiranë (Foto)

  • Në Bregun e Lumit kjo është situata sot. Lumi Tirana ka dalë nga shtrati duke dëmtuar disa banesa.

Mbi 20 familje janë evakuar ditën e djeshme. Banesat edhe sot janë të pabanueshme.

Gazetarja e Ora News, Manjola Hasa raporton nga Bregu i Lumit se familjet më të prekura janë të komunitetit rom. Një pjesë e tyre ka kaluar natën jashtë dhe nuk janë evakuar.

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...