Published On: 14 Shtator, 2016

Gjendja aktuale e Varrosit (Foto)

Denis Hajri, i njohur si Varrosi, mbeti i plagosur gjatë përleshjes që ndodhi të martën ndërmjet reperëve shqiptarë në Prishtinë.

Ai ndodhet në QKUK në repartin e kirurgjisë abdominale, ku pritet të merret vendimi për trajtimin e mëtutjeshëm.

Burime të Telegrafit thonë se atij i janë bërë dy CT në Radiologji që kanë treguar se nuk i janë prekur organet vitale dhe se plumbi ndodhet në lëkurë.

Telegrafi do t’ju mbajë të informuar për gjendjen e mëtutjeshme të reperit nga Shqipëria, i cili sipas burimeve, nuk ka pasur vizitorë gjatë mbrëmjes së shkuar.

Kujtojmë se përleshja ndërmjet Noizyt dhe Cozman eskaloi deri në gjuajtje me armë duke lënë të plagosur Rigels Rajkun dhe Varrosin, teksa Ylber Abdullahu, vëllai i tij dhe një mik, përfunduan të arrestuar. /Telegrafi/

varrossi-ll

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...