Published On: 22 Korrik, 2016

Gjendet zëvendësuesi i Martinos te Argjentina (Foto)

Diego Simeone mund të marrë drejtimin e Kombëtares së Argjentinës

Argjentina ka mbetur pa trajner, pasi Tata Martino ka dhënë dorëheqje pas dështimit në Copa Amerika kundër Kilit.

Federata e Argjentinës është në kërkim të një trajneri me Diego Simeonen që është kandidati kryesor.

AS shkruan se, Simeone mund të lë Atletico Madridin për të marrë drejtimin e Argjentinës, pasi beson se me këtë skuadër dhe me kthimin e Messit mund të fitojë Kupën e Botës të vitit 2018. /Express/

 

Leave a comment

XHTML: You can use these html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Kush duhet ti fitojë zgjedhjet në Kosovë?

Shiko rezultatet

Loading ... Loading ...